Dane kontaktowe pracowników Centrala Rzeszów - Partner XXI Warszawa

Dane kontaktowe pracowników Centrala Rzeszów

 

Właściciel: 


Ryszard Cebula

Prezes

     




Aneta Argasińska w. 151, 152 biuro@hurtpapier.pl Asystent prezesa

fax. 17 854 01 75 a.argasinska@hurtpapier.pl Specjalista ds. Kadr
  






Paweł Gosztyła w. 134 p.gosztyla@hurtpapier.pl Dyrektor Operacyjny








Dział Zamówień Publicznych:
Agnieszka Pierga tel.  w. 121 a.pierga@hurtpapier.pl Dyrektor ds. Sprzedaży
fax: 17 854 25 60
Barbara Kołodziej w. 122 b.kolodziej@hurtpapier.pl Specjalista Handlowiec
Ewa Sitarz w. 153 e.sitarz@hurtpapier.pl Specjalista ds. Zakupów




Dział Sprzedaży:
Paweł Głuczkowski w. 129 p.gluczkowski@hurtpapier.pl Dyrektor Zakupów i obsługi Kluczowych Klientów 
Anna Kuźniar w. 102, w.103 a.kuzniar@hurtpapier.pl Kierownik Działu Sprzedaży

fax: 17 875 30 70

Agnieszka Filip w. 107 a.filip@hurtpapier.pl Specjalista Handlowiec
Marta Osika w. 106 marta.osika@hurtpapier.pl Specjalista Handlowiec
Monika Wojtasik w. 104 m.wojtasik@hurtpapier.pl Specjalista Handlowiec
Tomasz Kwaśny w. 101 t.kwasny@hurtpapier.pl Specjalista Handlowiec
Alicja Międlar w. 104 a.miedlar@hurtpapier.pl Sprzedawca Handlowiec




Przedstawiciele Handlowi:




Michał Nowak 600 305 296 m.nowak@hurtpapier.pl Główny Specjalista ds. Klientów Kluczowych
Bogumiła Kotowicz 600 305 293 b.kotowicz@hurtpapier.pl Przedstawiciel Handlowy
Jacek Mach 600 305 292  j.mach@hurtpapier.pl Przedstawiciel Handlowy
Barbara Osika 662 177 563  b.osika@hurtpapier.pl Przedstawiciel Handlowy
Małgorzata Piątkiewicz 600 305 295 m.piatkiewicz@hurtpapier.pl Przedstawiciel Handlowy
Agnieszka Żuk 600 305 299  a.zuk@hurtpapier.pl Przedstawiciel Handlowy
 






Dział Zakupów:




Anna Drozd w. 112 a.drozd@hurtpapier.pl Specjalista ds. zakupów
Katarzyna Szalacha w. 115 k.szalacha@hurtpapier.pl Specjalista ds. zakupów
Marcin Osika w. 146 m.osika@hurtpapier.pl Specjalista ds. zakupów
Dorota Stróż w. 147 d.stroz@hurtpapier.pl Specjalista ds. zakupów
Czesława Andreasik w. 128 zakupy.ps@hurtpapier.pl Specjalista ds. zakupów




Dział Finansowo - Księgowy:




Jadwiga Wójcik w. 133 j.wojcik@hurtpapier.pl Główny Księgowy
fax: 17 875 30 71
Magdalena Zaklukiewicz w. 132 m.zaklukiewicz@hurtpapier.pl Samodzielny Księgowy
Małgorzata Książek w. 131 m.ksiazek@hurtpapier.pl Starszy Specjalista w Dziale Księgowym




Dział Reklamacji:





w. 114 reklamacje@hurtpapier.pl




Magazyn:
Andrzej Kucharzyk 728 967 467
Kierownik magazynu
w. 141
Łukasz Ziółkowski w. 141
Kierownik zmiany w Dziale Magazyn
Adam Porada w. 141
Kierownik zmiany




Dział Usług Poligraficznych:




Dariusz Pomianek w. 117 laser@hurtpapier.pl
 d.pomianek@hurtpapier.pl  
Pracownik administracyjno-gospodarczy
784 022 431


Szanowny Użytkowniku!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i promocyjne oraz udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dzięki nim możemy finansować rozwój naszych usług.

Dbamy o Twoją prywatność

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem danych będzie firma Hurt-Papier Ryszard Cebula Sp.J.. Tam będziecie Państwo mogli zgłaszać pytania, uwagi i zastrzeżenia.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Hurt-Papier Sp.J., w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę, kliknij przycisk "OK, przejdź na stronę www.hurtpapier.pl", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ciebie z naszego serwisu, w tym w wersji "desktop", jak i "mobile", a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych. Zmianie ulega również nasza Polityka Prywatności